Spa

spaayakSpa Manikür

Ellerinizi yeniden yapılandıracak CND Gençleştirici SPA Manikür Sistemi, tüm duyularınızı harekete geçirerek kendinizi arınmış ve muhteşem hissettirecek, ruhunuzu yenileyecek…7 farklı masaj tekniği uygulanarak yapılan Spa Manikür Sistemi, sizi şehir hayatının bütün stresinden tamamiyle arındıracak ve rahatlatacak.

Uygulama: CND Gençleştirici Almond Spa Manikür; süt banyosu, peeling, maskeleme ve yoğun nemlendirme sistemleriyle kendinizi arınmış hissetmenizi sağlayacak çok özel bir manikür sistemidir. Almond Milk Bath su ile birleştiğinde sıcacık bir süt banyosuna dönüşürken, Almond Illuminating Masque içeriğindeki altın ışıltılarıyla cildinizi pürüzsüzleştirdiği gibi pırıltılarıyla da ellerinizi 10 yaş daha genç göstererek mükemmel bir biçimde parlatır.

Spa Pedikür

CND Gençleştirici Spa Pedikür Sistemi okaliptus banyosu, peeling, maskeleme ve yoğun nemlendirme sistemleriyle tüm bedene baştan aşağa enerji verecek ve rahatlatacak.

Marine Sait Scrub içerisindeki deniz tuzları ile ayakların yoğunluğunu tamamen alırken, Marine Cooling Masque ferahlatıcı mineral içeriğiyle ayaklarda 8 saat hiç bitmeyen bir ferahlık hissi bırakacak.